flappy casino

Flappy Casino

Zaktualizowano: 04.06.2026
8.4
Niezawodne
Przetestowane przez Polskie Sloty
Bonus Powitalny
100% do 2500 zł
Odbierz

Tylko dla pełnoletnich (18+) | Dbaj o odpowiedzialną grę | Anonimowihazardzisci.org

Licencja Curacao 8048/JAZ2019-04
Min. Depozyt 45zł
Czas Wypłat Do 5 dni
Biblioteka gier
Sloty
Roulette
Blackjack
Zakłady
Jackpot
Gry na żywo
Metody Płatności w Flappy

Flappy Casino Online

Niedawno moją uwagę zwróciło Flappy Casino — przetestowałem platformę osobiście i dziś przychodzę ze szczegółową recenzją. Platforma jest dostępna od 2025 roku, a jej właścicielem jest firma Fortuna Games N.V. z siedzibą w Curacao. Możesz korzystać z niej po polsku oraz rozliczać się w PLN. Jeżeli moja Flappy Casino recenzja Cię zachęciła do rejestracji, możesz w dowolnym momencie kliknąć na tej stronie przycisk, który od razu przeniesie Cię do omawianego kasyna.

Najważniejsze informacje o Flappy Casino

Parametr Informacja
🌐 Strona https://4flappycasino.com/pl
🗓️ Data założenia 2025
💬 Języki EN, PL
💰 Waluty EUR, PLN, NOK, DKK, CAD i inne
📥 Minimalna wypłata 100 PLN
📥 Maksymalna wypłata 500 EUR (na transakcję)
💳 Limity wpłat
⏱️ Limity sesji gry
🛑 Limity strat
🎰 Limity zakładów
🛡️ Samowykluczenie ✔️

Moja opinia o Flappy Casino

Moja recenzja powstała tylko i wyłącznie na bazie własnych doświadczeń z kasynem. Przygodę z Flappy zacząłem od rejestracji, która zajęła mi 3 minuty. Następnie wpłaciłem kartą Visa 100 zł, za co otrzymałem w ramach bonusu powitalnego kolejne 100 zł. Nie udało mi się niestety odebrać darmowych spinów, ponieważ po grze w The Big Dog House na moim koncie zostało tylko 43 zł i ze względu na próg wypłat na poziomie 100 zł nie zdecydowałem się na obrót środków. Zamiast tego wykonując następnego dnia Flappy Casino logowanie wykorzystałem resztę pieniędzy w slocie Red Rascal, aby lepiej poznać nowy tytuł w ofercie kasyna.Flappy Casino main page screen

Bonusy i Promocje

Oferty promocyjne we Flappy Casino

7.9

W przypadku stałych promocji we Flappy Casino opinie są dość podzielone. Z jednej strony gracze mają do wyboru pakiet powitalny z niższymi i wyższymi depozytami minimalnymi. Ale z drugiej strony zagraniczne kasyna z bonusami przeważnie oferują też coś nieco później dla graczy, którzy planują zostać na dłużej. We Flappy czeka na Ciebie natomiast tylko codzienny cashback za poniesione straty.

Pakiet bonusów na start

Grę w tym kasynie możesz zacząć od pakietu powitalnego za 5 pierwszych depozytów. Jeśli Twoja Flappy Casino rejestracja zakończy się sukcesem, to łącznie możesz zgarnąć premię 400% do 10000 zł i 500 darmowych spinów. Nagrody są podzielone na dwa poziomy z progami wpłaty w wysokości 100 i 250 zł. Co ważne, we Flappy Casino na telefonie i wersji desktopowej bonusowe środki pieniężne należy obrócić 50 razy, a wygrane z darmowych spinów podlegają wymogowi obrotu x40. Flappy Casino welcome bonuses

Depozyt min. depozyt 100 zł min. depozyt 250 zł
nr 1 100% do 2500 zł + 100 DS 125% do 2500 zł + 300 DS
nr 2 100% do 1000 zł 100% do 1000 zł + 50 DS
nr 3 50% do 2500 zł 50% do 2500 zł + 50 DS
nr 4 75% d0 1500 zł 75% do 1500 zł + 50 DS
nr 5 50% do 2500 zł 50% do 2500 zł + 50 DS

Możesz mieć tylko jeden aktywny bonus jednocześnie. Ponadto należy najpierw obrócić bonusowe środki pieniężne, aby kasyno przyznało darmowe spiny.

Poziomy VIP

Klub VIP we Flappy Casino ma 10 poziomów i stajesz się jego członkiem automatycznie po założeniu konta. Na start masz poziom 0 i do awansu potrzebujesz punktów, które zdobywasz dzięki zakładom postawionym za prawdziwe pieniądze. A jest o co walczyć, ponieważ na najwyższym levelu Flappy zapewnia takie korzyści jak VIP cashback 15% do 7500 zł, nagrody w postaci monet o wartości 50000 punktów, bonus w wysokości 25.000 zł i 5000 zł w ramach prezentu urodzinowego.

Codzienny cashback

Każdego dnia możesz odebrać we Flappy Casino online cashback, który zależy od Twojego poziomu VIP i może wynieść od 5 do 30%. Zwrot jest naliczany od poniesionych strat w zakładach postawionych za prawdziwe pieniądze. Nie ma maksymalnej kwoty cashbacku, ale do zaksięgowania potrzebny jest zwrot w wysokości minimum 25 zł. Wymóg obrotu wynosi jedyne x1.

Opcje płatności i szybkość

Metody wpłat i wypłat we Flappy Casino

8.2

W przypadku działu płatności mogę wystawić Flappy Casino opinie o pozytywnym charakterze. W tym polskim kasynie online gracze mają do wyboru 7 metod płatności, wśród których znajdują się karty płatnicze, przelewy bankowe, portfele elektroniczne i 6 kryptowalut. Dobrym pomysłem może być skorzystanie z MiFinity lub właśnie krypto, ponieważ obie metody są dostępne w wersji Flappy na telefon i w wersji desktopowej zarówno dla wpłat, jak i dla wypłat.

Wpłata pieniędzy we Flappy Casino

Jeżeli Twoja Flappy Casino rejestracja odbyła się w Polsce, to minimalny depozyt wynosi 80 zł dla wszystkich dostępnych metod płatności.

Metoda płatności Min. – Maks. Depozyt Czas wpłaty
Visa/MasterCard 80 zł – 3400 zł Natychmiastowy
MiFinity 80 zł – 10.500 zł
Bybit Pay 80 zł – 50.000 zł
Binance Pay 80 zł – 85.000 zł
DOGE 80 zł – 5.000.000 zł
Inne kryptowaluty (BTC, ETH, LTC, USDT TRC20) 80 zł – 85.000 zł

W przypadku Flappy Casino rejestracji z Polski minimalny depozyt wynosi 80 zł dla wszystkich dostępnych metod płatności.

Wypłata pieniędzy we Flappy Casino

Dana Flappy Casino recenzja nie zawiera sztywnych tabel z limitami dziennymi czy tygodniowymi, jednak serwis precyzuje, że pojedyncza transakcja może wynieść maksymalnie 500 euro, a w przypadku wygranych przekraczających 20.000 euro, kasyno zastrzega sobie prawo do wypłaty środków w miesięcznych ratach.

Metoda płatności Min. – Maks. Wypłata Czas wypłaty
MiFinity 100 zł – 2000 zł do 3 dni roboczych
Przelew bankowy 100 zł – 2300 zł
Kryptowaluty (BTC, ETH, LTC, USDT TRC20) 250 zł – 2000 zł

Jak wysłać wniosek o wypłatę we Flappy Casino?

W celu wypłaty pieniędzy wykonaj we Flappy Casino logowanie do konta, a następnie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Kliknij w prawym górnym rogu sekcję z saldem Twojego konta.
  2. Wybierz opcję wypłaty.
  3. Wskaż metodę płatności.
  4. Podaj kwotę do wypłaty.
  5. Zatwierdź zlecenie wypłaty.

Przed pierwszą wypłatą we Flappy zostaniesz poproszony o weryfikację tożsamości. Jest to standardowa procedura w wypłacalnych kasyna internetowych i będziesz potrzebować do niej ważnego dokumentu tożsamości, dowód adresu zamieszkania i potwierdzenie własności metody płatności. Aby wypłata była możliwa, dodatkowo należy obrócić depozyty co najmniej trzy razy, zanim wykonasz we Flappy Casino login ze zleceniem wypłaty.

Inne kasyna, które warto sprawdzić, jeśli spodobało Ci się Flappy Casino

Jeśli oferta Flappy Casino spełnia Twoje wymagania, to koniecznie zajrzyj również do DragonSlots, Midarion i Corgibet. Na stronie PolskieSloty znajdziesz szczegółowe recenzje tych kasyn, a także aktualne bonusy bez depozytu i inne istotne informacje dla fanów gier hazardowych online.

Zalety
  • 5% cashback już na 1 poziomie VIP
  • Pakiet powitalny ma 2 oferty w zależności od Twojego depozytu
  • Kasyno i bukmacherka w jednym
Wady
  • Tylko 1 stała promocja: codzienny cashback
  • Brak polskiej wersji regulaminu

FAQ

Jakie są limity wypłat i depozytów we Flappy Casino?

W kasynie możesz wpłacić od 80 zł, natomiast wypłaty mieszczą się natomiast w przedziale od 100 do 2000 zł.

Ile czasu trwa zatwierdzenie konta po wysłaniu dokumentów we Flappy Casino?

Obsługa platformy uprzedza, że kompleksowe przetworzenie dokumentów około 24 godzin.

Czy bonusy we Flappy Casino są dostępne również dla użytkowników mobilnych?

Tak, jeśli korzystasz z kasyna w przeglądarce mobilnej, to masz dostęp do dokładnie tych samych promocji co w wersji desktopowej.

Czy do aktywacji bonusu powitalnego we Flappy Casino potrzebny jest kod promocyjny?

Nie, do aktywacji bonusu powitalnego nie potrzebujesz kodu promocyjnego. Premia automatycznie trafi na Twoje konto po dokonaniu kwalifikującej wpłaty.

Czy we Flappy Casino można wpłacać pieniądze za pomocą BLIK lub Przelewy24?

Nie, obecnie serwis nie oferuje takiej możliwości. Możesz natomiast skorzystać m.in. z kart płatniczych, portfeli elektronicznych i kryptowalut.

Czy moje dane osobowe są chronione podczas rejestracji we Flappy Casino?

Tak, serwis zapewnia, że w celu ochrony danych użytkowników stosuje m.in. technologie szyfrowania, zapory ogniowe i kontrole dostępu.

Tadeusz Michalak
Ekspert od kasyn „Nawigator po Kasynach”
Tadeusz Michalak
Artykułów 276

Filtr, przez który przechodzą tylko najlepsze kasyna na rynku. Ponad 9 lat doświadczenia, wiedza z kluczowych konferencji branżowych i bezkompromisowa metodologia testów to pewność, że każda z ponad 350 recenzji jest obiektywnym i wiarygodnym przewodnikiem po świecie hazardu online.

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Dziękujemy. Twoja opinia została poprawnie wysłana.
flappy casino
100% do 2500 zł
Odbierz

Zapisz się do newslettera Polskie Sloty

Subskrybuj, aby otrzymywać ekskluzywne oferty bonusowe przez e-mail!
Wszystkie wiadomości e-mail zawierają link rezygnacji z subskrypcji. Dodatkowe informacje można znaleźć w dokumentach: Polityka prywatności i Polityka cookie.

Hej! Zbieramy cookies, niestety nie takie, co się je. Warunki przechowywania i info co z nimi robimy możesz sprawdzić w naszej polityce prywatności.

Dołącz do nas na Telegramie!
Ekskluzywne bonusy, szybkie recenzje i tajne strategie gry w jednym.
Dołącz teraz!